| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 237.393 RON | 237.464 RON | 147.148 RON | +87.941 RON | 1 |
| 2024 | 226.394 RON | 231.475 RON | 147.343 RON | +81.817 RON | 1 |
| 2023 | 131.886 RON | 131.887 RON | 115.170 RON | +15.503 RON | 1 |
| 2022 | 30.387 RON | 30.387 RON | 47.280 RON | −17.197 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 174.407 RON | 116.969 RON | 0 RON | 57.438 RON | 5.000 RON | 169.998 RON |
| 2024 | 0 RON | 132.414 RON | 71.983 RON | 10.168 RON | 50.263 RON | 24.221 RON | 108.937 RON |
| 2023 | - | 68.435 RON | 38.330 RON | - | 30.105 RON | 41.674 RON | 27.120 RON |
| 2022 | - | 60.724 RON | - | 31.023 RON | 29.701 RON | 46.975 RON | 13.749 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,9% în 2025, după o creștere de 71,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 98,4%.
Marja netă a crescut de la 36,1% în 2024 la 37,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 237.393 lei în 2025, față de 226.394 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 18,3% în 2024 la 2,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,9% | 37,0% | 237.393 lei | 2,9% |
| 2024 | 71,7% | 36,1% | 226.394 lei | 18,3% |
| 2023 | 334,0% | 11,8% | 131.886 lei | - |
| 2022 | - | -56,6% | 30.387 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 530 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4341 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 24,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Iași, mediana aceluiași cod CAEN a fost 317.197 lei în 2025, calculată pe 22 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4341 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AMI GUTTER S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.