| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 457.577 RON | 477.847 RON | 439.861 RON | +28.191 RON | 2 |
| 2024 | 353.039 RON | 379.999 RON | 299.171 RON | +70.654 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 326.999 RON | 364.760 RON | 285.260 RON | +76.033 RON | 1 |
| 2022 | 268.563 RON | 295.381 RON | 221.928 RON | +70.652 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 229.391 RON | 14.784 RON | 4.174 RON | 200 RON | 10.410 RON | 65.981 RON | 178.194 RON |
| 2024 | 165.646 RON | 102.684 RON | 37.734 RON | 396 RON | 64.554 RON | 118.327 RON | 150.003 RON |
| 2023 | 126.205 RON | 82.811 RON | 34.715 RON | 7.733 RON | 40.363 RON | 48.367 RON | 160.649 RON |
| 2022 | 115.603 RON | 26.871 RON | 18.111 RON | 7.568 RON | 1.192 RON | 17.857 RON | 124.617 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 29,6% în 2025, după o creștere de 8,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 19,4%.
Marja netă a scăzut de la 20,0% în 2024 la 6,2% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 60,1% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 228.788 lei în 2025, față de 176.520 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 44,1% în 2024 la 27,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29,6% | 6,2% | 228.788 lei | 27,0% |
| 2024 | 8,0% | 20,0% | 176.520 lei | 44,1% |
| 2023 | 21,8% | 23,3% | 326.999 lei | 23,1% |
| 2022 | - | 26,3% | 268.563 lei | 12,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.537 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 în 2025, firma se află în primele 34% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 28,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 33% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 20 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ITEN CAR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.