| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 320.350 RON | 320.379 RON | 183.550 RON | +131.025 RON | 1 ▼-1 |
| 2024 | 682.712 RON | 682.744 RON | 519.666 RON | +147.780 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 294.964 RON | 295.128 RON | 220.796 RON | +71.529 RON | 1 |
| 2022 | 275.475 RON | 275.477 RON | 149.754 RON | +123.106 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 670.561 RON | 0 RON | 30.002 RON | 640.559 RON | 22.540 RON | 648.021 RON |
| 2024 | 0 RON | 529.230 RON | 0 RON | 234.807 RON | 294.423 RON | 12.233 RON | 516.997 RON |
| 2023 | - | 383.913 RON | -50 RON | - | 383.963 RON | 14.696 RON | 369.217 RON |
| 2022 | - | 433.228 RON | -50 RON | 160.000 RON | 273.278 RON | 135.540 RON | 297.688 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 53,1% în 2025, după o creștere de 131,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 5,2%.
Marja netă a crescut de la 21,6% în 2024 la 40,9% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 320.350 lei în 2025, față de 341.356 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 2,3% în 2024 la 3,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -53,1% | 40,9% | 320.350 lei | 3,4% |
| 2024 | 131,5% | 21,6% | 341.356 lei | 2,3% |
| 2023 | 7,1% | 24,3% | 294.964 lei | - |
| 2022 | - | 44,7% | 275.475 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.324 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4312 în 2025, firma se află în primele 38% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 59,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 31,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Maramureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 186.836 lei în 2025, calculată pe 133 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4312 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la IONUŢ TOMŞA CONSTRUCT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.