| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.601.753 RON | 1.611.002 RON | 728.328 RON | +819.578 RON | 2 |
| 2024 | 724.283 RON | 724.314 RON | 560.773 RON | +145.669 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 379.497 RON | 379.498 RON | 305.917 RON | +69.861 RON | 1 |
| 2022 | 396.118 RON | 403.621 RON | 347.004 RON | +52.577 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.094 RON | 1.307.449 RON | 315.727 RON | 733.379 RON | 258.343 RON | 631.197 RON | 660.970 RON |
| 2024 | 10.250 RON | 453.182 RON | 121.160 RON | 188.211 RON | 143.811 RON | 182.041 RON | 281.391 RON |
| 2023 | 23.364 RON | 352.383 RON | 73.498 RON | 249.895 RON | 28.990 RON | 162.024 RON | 213.723 RON |
| 2022 | 33.841 RON | 261.182 RON | 63.656 RON | 141.813 RON | 55.713 RON | 151.161 RON | 143.862 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 121,2% în 2025, după o creștere de 90,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 59,3%.
Marja netă a crescut de la 20,1% în 2024 la 51,2% în 2025.
Profitul net a crescut cu 462,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 800.876 lei în 2025, față de 362.142 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 39,3% în 2024 la 48,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 121,2% | 51,2% | 800.876 lei | 48,1% |
| 2024 | 90,9% | 20,1% | 362.142 lei | 39,3% |
| 2023 | -4,2% | 18,4% | 379.497 lei | 43,1% |
| 2022 | - | 13,3% | 396.118 lei | 51,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 7.881 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4321 în 2025, firma se află în primele 21% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 109,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 38,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 375.389 lei în 2025, calculată pe 215 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4321 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la INDUSTRIAL ELECTRICAL SYSTEMS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.