| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162.692.056 RON | 164.233.358 RON | 156.286.246 RON | +6.850.062 RON | 106 ▲+4 |
| 2024 | 163.615.148 RON | 164.885.837 RON | 155.302.399 RON | +8.433.918 RON | 102 |
| 2023 | 156.720.148 RON | 159.380.179 RON | 146.896.715 RON | +10.990.304 RON | 102 |
| 2022 | 145.889.841 RON | 148.809.257 RON | 134.778.335 RON | +12.357.500 RON | 102 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63.751.407 RON | 75.649.771 RON | 42.414.665 RON | 32.704.249 RON | 530.857 RON | 63.889.431 RON | 64.925.131 RON |
| 2024 | 49.282.275 RON | 76.442.757 RON | 41.696.219 RON | 34.469.107 RON | 277.431 RON | 64.564.396 RON | 61.228.124 RON |
| 2023 | 40.967.944 RON | 71.429.307 RON | 35.887.030 RON | 35.387.491 RON | 154.786 RON | 56.842.628 RON | 55.541.565 RON |
| 2022 | 17.518.179 RON | 72.168.291 RON | 40.188.877 RON | 31.543.676 RON | 435.738 RON | 45.328.196 RON | 44.517.952 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 0,6% în 2025, după o creștere de 4,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,7%.
Marja netă a scăzut de la 5,2% în 2024 la 4,2% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 102 la 106 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.534.831 lei în 2025, față de 1.604.070 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 51,4% în 2024 la 45,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -0,6% | 4,2% | 1.534.831 lei | 45,8% |
| 2024 | 4,4% | 5,2% | 1.604.070 lei | 51,4% |
| 2023 | 7,4% | 7,0% | 1.536.472 lei | 50,6% |
| 2022 | - | 8,5% | 1.430.293 lei | 50,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.200 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4672 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 2% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4672 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la IMPAR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.