| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 196.664 RON | 198.306 RON | 58.896 RON | +133.510 RON | 1 |
| 2024 | 140.247 RON | 141.197 RON | 55.169 RON | +81.793 RON | 1 |
| 2023 | 206.253 RON | 208.178 RON | 53.030 RON | +153.074 RON | 1 |
| 2022 | 278.010 RON | 279.876 RON | 62.040 RON | +212.317 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75 RON | 214.745 RON | 0 RON | 148.187 RON | 66.558 RON | 81.070 RON | 133.750 RON |
| 2024 | 5.738 RON | 102.831 RON | 0 RON | 187 RON | 102.644 RON | 26.536 RON | 82.033 RON |
| 2023 | 12.285 RON | 151.511 RON | 0 RON | 27.904 RON | 123.607 RON | 10.482 RON | 153.314 RON |
| 2022 | - | 161.325 RON | - | 90.535 RON | 70.790 RON | 65.430 RON | 95.895 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 40,2% în 2025, după o scădere de 32,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 10,9%.
Marja netă a crescut de la 58,3% în 2024 la 67,9% în 2025.
Profitul net a crescut cu 63,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 196.664 lei în 2025, față de 140.247 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 24,4% în 2024 la 37,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40,2% | 67,9% | 196.664 lei | 37,7% |
| 2024 | -32,0% | 58,3% | 140.247 lei | 24,4% |
| 2023 | -25,8% | 74,2% | 206.253 lei | 6,4% |
| 2022 | - | 76,4% | 278.010 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 248 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5821 în 2025, firma se află în primele 47% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 36,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 21,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 230.798 lei în 2025, calculată pe 111 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5821 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la HELLRIDE GAMES sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.