| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.271.131 RON | 1.277.064 RON | 191.618 RON | +1.046.952 RON | 1 |
| 2024 | 967.668 RON | 968.797 RON | 115.433 RON | +824.333 RON | 1 |
| 2023 | 170.341 RON | 170.416 RON | 8.610 RON | +160.103 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.244 RON | 1.268.892 RON | 0 RON | 1.048.946 RON | 219.946 RON | 238.044 RON | 1.047.092 RON |
| 2024 | 0 RON | 851.427 RON | - | 753.894 RON | 97.533 RON | 26.954 RON | 824.473 RON |
| 2023 | 0 RON | 175.225 RON | 0 RON | 124.572 RON | 50.653 RON | 15.022 RON | 160.203 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 31,4% în 2025, după o creștere de 468,1% în 2024.
Marja netă a scăzut de la 85,2% în 2024 la 82,4% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.271.131 lei în 2025, față de 967.668 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 3,2% în 2024 la 18,5% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31,4% | 82,4% | 1.271.131 lei | 18,5% |
| 2024 | 468,1% | 85,2% | 967.668 lei | 3,2% |
| 2023 | - | 94,0% | 170.341 lei | 8,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 4.485 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4520 în 2025, firma se află în primele 6% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 26,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 79,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Galați, mediana aceluiași cod CAEN a fost 142.990 lei în 2025, calculată pe 72 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4520 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 72 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la GRAND AUTO S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.