| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 249.000 RON | 249.002 RON | 241.160 RON | +6.352 RON | 4 |
| 2024 | 231.500 RON | 231.506 RON | 226.785 RON | +3.798 RON | 4 ▲+1 |
| 2023 | 207.445 RON | 207.448 RON | 203.429 RON | +3.408 RON | 3 ▼-1 |
| 2022 | 222.149 RON | 222.152 RON | 230.541 RON | −8.389 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 111.738 RON | 258 RON | 98.798 RON | 12.682 RON | 17.800 RON | 93.938 RON |
| 2024 | 0 RON | 112.326 RON | 5.321 RON | 64.486 RON | 42.519 RON | 17.456 RON | 94.870 RON |
| 2023 | 20.297 RON | 86.548 RON | 5.321 RON | 42.681 RON | 38.546 RON | 15.773 RON | 91.072 RON |
| 2022 | 40.595 RON | 60.724 RON | 2.863 RON | 28.746 RON | 29.115 RON | 13.654 RON | 87.665 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 7,6% în 2025, după o creștere de 11,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,9%.
Marja netă a crescut de la 1,6% în 2024 la 2,6% în 2025.
Profitul net a crescut cu 67,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 62.250 lei în 2025, față de 57.875 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 15,5% în 2024 la 15,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,6% | 2,6% | 62.250 lei | 15,9% |
| 2024 | 11,6% | 1,6% | 57.875 lei | 15,5% |
| 2023 | -6,6% | 1,6% | 69.148 lei | 14,8% |
| 2022 | - | -3,8% | 55.537 lei | 13,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 326 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3600 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 3600 a fost 648.570 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3600 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la GOSPOBER-PREST sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.