| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.328.187 RON | 2.372.716 RON | 1.669.832 RON | +584.103 RON | 2 |
| 2024 | 1.438.556 RON | 1.441.377 RON | 962.940 RON | +441.117 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 1.292.890 RON | 1.330.933 RON | 902.161 RON | +415.713 RON | 1 |
| 2022 | 1.111.011 RON | 1.178.213 RON | 794.777 RON | +372.882 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112.055 RON | 1.506.325 RON | 653.561 RON | 637.957 RON | 214.807 RON | 1.034.077 RON | 584.303 RON |
| 2024 | 155.759 RON | 754.494 RON | 595.962 RON | 65.697 RON | 92.835 RON | 193.482 RON | 716.771 RON |
| 2023 | 205.274 RON | 1.175.156 RON | 554.950 RON | 114.562 RON | 505.644 RON | 365.645 RON | 1.014.785 RON |
| 2022 | 29.783 RON | 612.979 RON | 486.803 RON | 96.181 RON | 29.995 RON | 24.233 RON | 618.529 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 61,8% în 2025, după o creștere de 11,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 28,0%.
Marja netă a scăzut de la 30,7% în 2024 la 25,1% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.164.094 lei în 2025, față de 719.278 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 21,3% în 2024 la 63,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61,8% | 25,1% | 1.164.094 lei | 63,9% |
| 2024 | 11,3% | 30,7% | 719.278 lei | 21,3% |
| 2023 | 16,4% | 32,2% | 1.292.890 lei | 26,5% |
| 2022 | - | 33,6% | 1.111.011 lei | 3,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.981 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4690 în 2025, firma se află în primele 30% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 61,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 19,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Dolj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 943.252 lei în 2025, calculată pe 106 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4690 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la GOOD SCENT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.