| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 416.945 RON | 417.074 RON | 415.699 RON | −7.317 RON | 1 |
| 2024 | 352.745 RON | 352.745 RON | 351.839 RON | −4.184 RON | 1 |
| 2023 | 325.555 RON | 325.628 RON | 320.875 RON | +1.497 RON | 1 |
| 2022 | 283.628 RON | 283.633 RON | 276.193 RON | +4.913 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.783 RON | 296.814 RON | 295.209 RON | 254 RON | 1.351 RON | 168.396 RON | 138.201 RON |
| 2024 | 11.033 RON | 304.200 RON | 292.722 RON | 4.072 RON | 7.406 RON | 171.316 RON | 143.917 RON |
| 2023 | 12.934 RON | 294.387 RON | 288.187 RON | 254 RON | 5.946 RON | 159.220 RON | 148.101 RON |
| 2022 | 10.886 RON | 276.156 RON | 272.490 RON | 911 RON | 2.755 RON | 140.177 RON | 146.865 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 18,2% în 2025, după o creștere de 8,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 13,7%.
Marja netă a scăzut de la -1,2% în 2024 la -1,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 416.945 lei în 2025, față de 352.745 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 54,3% în 2024 la 54,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18,2% | -1,8% | 416.945 lei | 54,9% |
| 2024 | 8,4% | -1,2% | 352.745 lei | 54,3% |
| 2023 | 14,8% | 0,5% | 325.555 lei | 51,8% |
| 2022 | - | 1,7% | 283.628 lei | 48,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 4.387 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4782 în 2025, firma se află în primele 49% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 16,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 607.953 lei în 2025, calculată pe 143 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4782 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la GOMARI SERVICE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.