| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.205.445 RON | 1.257.477 RON | 850.180 RON | +333.977 RON | 4 |
| 2024 | 1.128.196 RON | 1.131.770 RON | 798.079 RON | +280.329 RON | 4 |
| 2023 | 971.020 RON | 1.052.790 RON | 677.673 RON | +307.177 RON | 4 ▼-1 |
| 2022 | 952.559 RON | 968.502 RON | 652.591 RON | +259.957 RON | 5 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.506.156 RON | 1.283.330 RON | 14.325 RON | 178.060 RON | 1.090.945 RON | 356.020 RON | 2.433.466 RON |
| 2024 | 1.298.824 RON | 1.299.144 RON | 0 RON | 178.229 RON | 1.120.915 RON | 218.150 RON | 2.379.818 RON |
| 2023 | 1.318.801 RON | 1.207.165 RON | - | 143.573 RON | 1.063.592 RON | 119.300 RON | 2.406.666 RON |
| 2022 | 1.348.308 RON | 1.127.890 RON | - | 124.031 RON | 1.003.859 RON | 116.752 RON | 2.359.446 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 6,8% în 2025, după o creștere de 16,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,2%.
Marja netă a crescut de la 24,8% în 2024 la 27,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 301.361 lei în 2025, față de 282.049 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 8,4% în 2024 la 12,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,8% | 27,7% | 301.361 lei | 12,8% |
| 2024 | 16,2% | 24,8% | 282.049 lei | 8,4% |
| 2023 | 1,9% | 31,6% | 242.755 lei | 4,7% |
| 2022 | - | 27,3% | 190.512 lei | 4,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 14.603 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 în 2025, firma se află în primele 16% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 14% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 5 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la GOLF TRADE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.