| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 436.536 RON | 436.567 RON | 332.999 RON | +94.994 RON | 1 |
| 2024 | 382.825 RON | 382.827 RON | 352.578 RON | +24.072 RON | 1 |
| 2023 | 183.186 RON | 183.187 RON | 126.555 RON | +55.033 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65.481 RON | 133.556 RON | 32.220 RON | 53.163 RON | 48.173 RON | 103.803 RON | 95.234 RON |
| 2024 | 62.466 RON | 84.776 RON | 0 RON | 31.556 RON | 53.220 RON | 122.930 RON | 24.312 RON |
| 2023 | 39.352 RON | 54.634 RON | - | 456 RON | 54.178 RON | 38.753 RON | 55.233 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,0% în 2025, după o creștere de 109,0% în 2024.
Marja netă a crescut de la 6,3% în 2024 la 21,8% în 2025.
Profitul net a crescut cu 294,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 436.536 lei în 2025, față de 382.825 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 83,5% în 2024 la 52,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,0% | 21,8% | 436.536 lei | 52,2% |
| 2024 | 109,0% | 6,3% | 382.825 lei | 83,5% |
| 2023 | - | 30,0% | 183.186 lei | 41,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 80 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1073 în 2025, firma se află în primele 39% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 1073 a fost 255.232 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1073 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la GOLDEGG S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.