| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.162.916 RON | 3.326.089 RON | 3.166.022 RON | +133.248 RON | 8 ▲+1 |
| 2024 | 2.519.855 RON | 2.668.176 RON | 2.498.099 RON | +102.657 RON | 7 ▲+3 |
| 2023 | 1.603.608 RON | 1.724.503 RON | 1.531.339 RON | +178.735 RON | 4 |
| 2022 | 921.643 RON | 998.180 RON | 942.445 RON | +46.064 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 783.836 RON | 217.164 RON | 0 RON | 126.114 RON | 91.050 RON | 941.515 RON | 59.485 RON |
| 2024 | 599.243 RON | 185.547 RON | 13.370 RON | 163.152 RON | 9.025 RON | 706.446 RON | 82.546 RON |
| 2023 | 403.813 RON | 182.157 RON | 20.647 RON | 113.618 RON | 47.892 RON | 453.811 RON | 132.159 RON |
| 2022 | 58.039 RON | 122.190 RON | 13.370 RON | 83.632 RON | 25.188 RON | 155.065 RON | 25.164 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 25,5% în 2025, după o creștere de 57,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 50,8%.
Marja netă a crescut de la 4,1% în 2024 la 4,2% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 7 la 8 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 395.364 lei în 2025, față de 359.979 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 90,0% în 2024 la 94,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25,5% | 4,2% | 395.364 lei | 94,1% |
| 2024 | 57,1% | 4,1% | 359.979 lei | 90,0% |
| 2023 | 74,0% | 11,1% | 400.902 lei | 77,4% |
| 2022 | - | 5,0% | 230.411 lei | 86,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 34.270 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 în 2025, firma se află în primele 12% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 12% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la GERATRANS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.