| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 240.025 RON | 255.455 RON | 104.968 RON | +148.367 RON | 1 |
| 2024 | 220.399 RON | 225.949 RON | 120.475 RON | +103.314 RON | 1 ▼-1 |
| 2023 | 114.109 RON | 150.124 RON | 168.614 RON | −19.787 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 140.160 RON | 176.827 RON | 111.673 RON | +63.932 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.052 RON | 305.429 RON | - | 7.932 RON | 51.191 RON | 2.176 RON | 331.917 RON |
| 2024 | 41.425 RON | 150.256 RON | - | 2.426 RON | 147.830 RON | 2.371 RON | 183.550 RON |
| 2023 | 47.140 RON | 45.806 RON | - | - | 45.806 RON | 2.163 RON | 80.236 RON |
| 2022 | 50.513 RON | 160.266 RON | - | 12.377 RON | 147.889 RON | 7.537 RON | 173.397 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 8,9% în 2025, după o creștere de 93,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 19,6%.
Marja netă a crescut de la 46,9% în 2024 la 61,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 240.025 lei în 2025, față de 220.399 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 1,2% în 2024 la 0,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8,9% | 61,8% | 240.025 lei | 0,7% |
| 2024 | 93,1% | 46,9% | 220.399 lei | 1,2% |
| 2023 | -18,6% | -17,3% | 57.054 lei | 2,3% |
| 2022 | - | 45,6% | 140.160 lei | 3,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.021 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 34,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 327.324 lei în 2025, calculată pe 3.455 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 4 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la GEODETIC TECHNOLOGIES CONSULTING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.