| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 519.004.330 RON | 519.154.006 RON | 486.218.306 RON | +28.173.008 RON | 313 ▲+40 |
| 2024 | 415.601.395 RON | 427.807.972 RON | 397.980.086 RON | +26.695.333 RON | 273 ▲+7 |
| 2023 | 222.997.520 RON | 224.506.241 RON | 215.720.627 RON | +7.526.863 RON | 266 ▼-14 |
| 2022 | 241.693.503 RON | 242.395.978 RON | 231.805.008 RON | +9.087.947 RON | 280 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68.435.626 RON | 311.558.203 RON | 110.711.536 RON | 101.019.855 RON | 99.495.800 RON | 333.337.340 RON | 31.029.377 RON |
| 2024 | 46.935.400 RON | 139.567.881 RON | 87.879.742 RON | 27.442.022 RON | 23.915.105 RON | 120.616.965 RON | 47.420.599 RON |
| 2023 | 28.270.375 RON | 107.151.514 RON | 41.623.362 RON | 48.539.024 RON | 16.658.116 RON | 113.344.918 RON | 22.083.830 RON |
| 2022 | 29.027.621 RON | 64.406.487 RON | 36.295.795 RON | 15.296.263 RON | 12.483.417 RON | 78.864.132 RON | 14.556.692 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 24,9% în 2025, după o creștere de 86,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 29,0%.
Marja netă a scăzut de la 6,4% în 2024 la 5,4% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 273 la 313 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.658.161 lei în 2025, față de 1.522.349 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 64,7% în 2024 la 87,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24,9% | 5,4% | 1.658.161 lei | 87,7% |
| 2024 | 86,4% | 6,4% | 1.522.349 lei | 64,7% |
| 2023 | -7,7% | 3,4% | 838.337 lei | 83,7% |
| 2022 | - | 3,8% | 863.191 lei | 84,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 154 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8425 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 16,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 12,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 5% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8425 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la GEO-STING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.