| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 308.854.566 RON | 403.439.782 RON | 344.510.490 RON | +51.316.110 RON | 550 ▲+55 |
| 2024 | 218.914.594 RON | 287.040.898 RON | 241.933.301 RON | +38.703.991 RON | 495 ▼-2 |
| 2023 | 253.885.526 RON | 358.396.732 RON | 323.988.573 RON | +31.167.059 RON | 497 ▲+59 |
| 2022 | 197.548.830 RON | 271.535.555 RON | 253.595.360 RON | +15.435.613 RON | 438 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62.486.316 RON | 179.631.211 RON | 20.485.854 RON | 38.944.932 RON | 120.200.425 RON | 105.891.050 RON | 99.784.057 RON |
| 2024 | 48.263.974 RON | 120.282.431 RON | 15.519.080 RON | 38.647.204 RON | 66.116.147 RON | 43.313.721 RON | 94.723.686 RON |
| 2023 | 46.088.188 RON | 127.825.993 RON | 22.731.291 RON | 44.328.025 RON | 60.766.677 RON | 60.492.969 RON | 72.019.695 RON |
| 2022 | 32.124.151 RON | 83.971.711 RON | 12.534.871 RON | 16.216.722 RON | 55.220.118 RON | 37.665.032 RON | 49.852.636 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 41,1% în 2025, după o scădere de 13,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 16,1%.
Marja netă a scăzut de la 17,7% în 2024 la 16,6% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 495 la 550 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 561.554 lei în 2025, față de 442.252 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 25,7% în 2024 la 43,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41,1% | 16,6% | 561.554 lei | 43,7% |
| 2024 | -13,8% | 17,7% | 442.252 lei | 25,7% |
| 2023 | 28,5% | 12,3% | 510.836 lei | 34,8% |
| 2022 | - | 7,8% | 451.025 lei | 32,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.919 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4211 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 46,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4211 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 18 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la GENERAL TRUST ARGES sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.