| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 281.548 RON | 301.348 RON | 217.211 RON | +79.017 RON | 1 |
| 2024 | 468.882 RON | 492.079 RON | 238.987 RON | +243.175 RON | 1 |
| 2023 | 308.924 RON | 309.032 RON | 175.472 RON | +130.530 RON | 1 |
| 2022 | 258.405 RON | 258.897 RON | 123.055 RON | +130.898 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 140.204 RON | 307.509 RON | 1.354 RON | 293.247 RON | 12.908 RON | 369.755 RON | 79.258 RON |
| 2024 | 1.891 RON | 428.296 RON | 1.354 RON | 275.287 RON | 151.655 RON | 186.771 RON | 243.416 RON |
| 2023 | 2.647 RON | 249.617 RON | - | 22.525 RON | 227.092 RON | 121.494 RON | 130.770 RON |
| 2022 | - | 182.539 RON | - | 17.085 RON | 165.454 RON | 51.400 RON | 131.139 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 40,0% în 2025, după o creștere de 51,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,9%.
Marja netă a scăzut de la 51,9% în 2024 la 28,1% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 67,5% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 281.548 lei în 2025, față de 468.882 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 43,4% în 2024 la 82,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -40,0% | 28,1% | 281.548 lei | 82,6% |
| 2024 | 51,8% | 51,9% | 468.882 lei | 43,4% |
| 2023 | 19,6% | 42,3% | 308.924 lei | 48,2% |
| 2022 | - | 50,7% | 258.405 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 45% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 45,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 327.150 lei în 2025, calculată pe 3.457 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la GENERAL LOG CONSULT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.