| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 498.984 RON | 512.760 RON | 201.777 RON | +301.173 RON | 1 |
| 2024 | 456.945 RON | 489.896 RON | 209.501 RON | +271.566 RON | 1 |
| 2023 | 505.318 RON | 507.063 RON | 150.411 RON | +351.682 RON | 1 |
| 2022 | 292.758 RON | 292.828 RON | 91.521 RON | +197.445 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173.547 RON | 605.085 RON | - | 286.272 RON | 28.813 RON | 451.624 RON | 301.413 RON |
| 2024 | 226.605 RON | 200.672 RON | 0 RON | 157.322 RON | 43.350 RON | 104.293 RON | 281.608 RON |
| 2023 | 282.753 RON | 326.574 RON | - | 283.452 RON | 43.122 RON | 193.587 RON | 361.724 RON |
| 2022 | 90.800 RON | 211.903 RON | - | 152.577 RON | 59.326 RON | 98.815 RON | 207.487 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 9,2% în 2025, după o scădere de 9,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 19,5%.
Marja netă a crescut de la 59,4% în 2024 la 60,4% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 498.984 lei în 2025, față de 456.945 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 24,4% în 2024 la 58,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9,2% | 60,4% | 498.984 lei | 58,0% |
| 2024 | -9,6% | 59,4% | 456.945 lei | 24,4% |
| 2023 | 72,6% | 69,6% | 505.318 lei | 31,8% |
| 2022 | - | 67,4% | 292.758 lei | 32,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.309 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 14% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 22,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 272.885 lei în 2025, calculată pe 3.196 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la GEMOFIN EXPERT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.