| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 384.160 RON | 391.958 RON | 265.631 RON | +116.311 RON | 1 |
| 2024 | 297.745 RON | 298.745 RON | 180.163 RON | +110.231 RON | 1 |
| 2023 | 281.663 RON | 281.663 RON | 84.430 RON | +194.913 RON | 1 |
| 2022 | 292.005 RON | 292.102 RON | 78.794 RON | +210.820 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 730.971 RON | 367.492 RON | - | - | 367.492 RON | 17.866 RON | 1.080.597 RON |
| 2024 | 785.309 RON | 183.858 RON | 0 RON | 0 RON | 183.858 RON | 4.881 RON | 964.286 RON |
| 2023 | 629.627 RON | 263.857 RON | 11.082 RON | - | 252.775 RON | 39.429 RON | 854.055 RON |
| 2022 | 629.627 RON | 106.475 RON | 11.082 RON | 11.520 RON | 83.873 RON | 76.960 RON | 659.142 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 29,0% în 2025, după o creștere de 5,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,6%.
Marja netă a scăzut de la 37,0% în 2024 la 30,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 384.160 lei în 2025, față de 297.745 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 0,5% în 2024 la 1,6% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29,0% | 30,3% | 384.160 lei | 1,6% |
| 2024 | 5,7% | 37,0% | 297.745 lei | 0,5% |
| 2023 | -3,5% | 69,2% | 281.663 lei | 4,4% |
| 2022 | - | 72,2% | 292.005 lei | 10,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.609 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5520 în 2025, firma se află în primele 20% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 29,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 25,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 142.497 lei în 2025, calculată pe 790 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5520 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la FUN CAB sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.