| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 262.728 RON | 262.730 RON | 192.392 RON | +53.128 RON | 1 |
| 2024 | 258.798 RON | 258.798 RON | 133.858 RON | +102.937 RON | 1 |
| 2023 | 282.319 RON | 282.319 RON | 128.864 RON | +150.627 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 27.211 RON | 27.211 RON | 45.905 RON | −19.511 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.191.260 RON | 548.052 RON | 41.458 RON | 460.858 RON | 45.736 RON | 1.685.944 RON | 53.368 RON |
| 2024 | 1.116.100 RON | 516.350 RON | 47.002 RON | 406.088 RON | 63.260 RON | 1.099.356 RON | 533.094 RON |
| 2023 | 1.158.346 RON | 496.436 RON | 57.784 RON | 372.639 RON | 66.013 RON | 1.224.626 RON | 430.156 RON |
| 2022 | 1.200.593 RON | 482.264 RON | 57.784 RON | 423.486 RON | 994 RON | 1.403.327 RON | 279.530 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 1,5% în 2025, după o scădere de 8,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 112,9%.
Marja netă a scăzut de la 39,8% în 2024 la 20,2% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 262.728 lei în 2025, față de 258.798 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 67,3% în 2024 la 96,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,5% | 20,2% | 262.728 lei | 96,9% |
| 2024 | -8,3% | 39,8% | 258.798 lei | 67,3% |
| 2023 | 937,5% | 53,4% | 282.319 lei | 74,0% |
| 2022 | - | -71,7% | - | 83,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.476 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4664 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 12,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.757.139 lei în 2025, calculată pe 104 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4664 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la FRIGONIC IMPEX sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.