| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.679 RON | 7.679 RON | 2.923 RON | +3.995 RON | 0 |
| 2024 | 4.665 RON | 4.665 RON | 3.888 RON | +740 RON | 0 ▼-1 |
| 2023 | 5.300 RON | 5.300 RON | 31.631 RON | −26.331 RON | 1 |
| 2022 | 9.074 RON | 9.074 RON | 21.313 RON | −12.411 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 6.671 RON | 970 RON | 101 RON | 5.600 RON | 27.308 RON | -20.637 RON |
| 2024 | 0 RON | 5.541 RON | 970 RON | 0 RON | 4.571 RON | 30.173 RON | -24.632 RON |
| 2023 | - | 12.242 RON | 9.263 RON | - | 2.979 RON | 47.120 RON | -34.878 RON |
| 2022 | - | 10.616 RON | 9.263 RON | - | 1.353 RON | 19.163 RON | -8.547 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 64,6% în 2025, după o scădere de 12,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 5,4%.
Marja netă a crescut de la 15,9% în 2024 la 52,0% în 2025.
Profitul net a crescut cu 439,9% în 2025, față de 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 544,5% în 2024 la 409,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64,6% | 52,0% | - | 409,4% |
| 2024 | -12,0% | 15,9% | - | 544,5% |
| 2023 | -41,6% | -496,8% | 5.300 lei | - |
| 2022 | - | -136,8% | 9.074 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 13.285 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4120 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 65,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 44,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Bacău, mediana aceluiași cod CAEN a fost 164.617 lei în 2025, calculată pe 407 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la FRACORELI COM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.