| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67.983.428 RON | 69.152.597 RON | 61.256.460 RON | +6.793.929 RON | 1 |
| 2024 | 35.510.598 RON | 37.896.505 RON | 33.816.888 RON | +3.504.291 RON | 1 |
| 2023 | 67.374.371 RON | 68.200.944 RON | 54.801.369 RON | +11.492.122 RON | 1 |
| 2022 | 74.682.411 RON | 75.101.324 RON | 63.276.522 RON | +10.263.675 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27.227.576 RON | 33.783.332 RON | 11.572.795 RON | 20.260.723 RON | 1.949.814 RON | 13.752.277 RON | 40.801.242 RON |
| 2024 | 26.637.869 RON | 33.633.913 RON | 10.940.513 RON | 22.146.646 RON | 546.754 RON | 21.023.736 RON | 34.007.314 RON |
| 2023 | 28.851.037 RON | 31.097.716 RON | 7.427.878 RON | 23.495.274 RON | 174.564 RON | 26.220.714 RON | 30.503.023 RON |
| 2022 | 4.275.171 RON | 26.357.700 RON | 3.861.455 RON | 19.880.801 RON | 2.615.444 RON | 9.724.526 RON | 19.010.901 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 91,4% în 2025, după o scădere de 47,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 3,1%.
Marja netă a crescut de la 9,9% în 2024 la 10,0% în 2025.
Profitul net a crescut cu 93,9% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 67.983.428 lei în 2025, față de 35.510.598 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 34,9% în 2024 la 22,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 91,4% | 10,0% | 67.983.428 lei | 22,5% |
| 2024 | -47,3% | 9,9% | 35.510.598 lei | 34,9% |
| 2023 | -9,8% | 17,1% | 67.374.371 lei | 43,7% |
| 2022 | - | 13,7% | 74.682.411 lei | 31,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 156 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 2899 în 2025, firma se află în primele 4% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 91,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 2899 a fost 1.270.022 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 2899 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la FOXLINE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.