Acasă › Firme › Maramureș › FNRO ONE S.R.L.

FNRO ONE S.R.L.

CUI 45636696 Mun. Baia Mare · Maramureș Activă
92TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
326K
Cifră de afaceri
RON · 2025
0
Profit net
RON · 2025
3
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
45636696
Nr. înmatriculare
J24/248/2022
Data înmatriculării
14.02.2022
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
9630 · Activități de pompe funebre și similare
Județ
Maramureș
Localitate
Mun. Baia Mare
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

299K
2022
299K
2023
229K
2024
326K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025325.995 RON341.760 RON362.420 RON−24.798 RON3
2024229.350 RON238.359 RON232.247 RON+3.864 RON3 ▲+1
2023298.587 RON298.587 RON246.410 RON+49.499 RON2 ▲+1
2022299.289 RON299.307 RON105.310 RON+187.219 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20250 RON384.573 RON10.471 RON360.394 RON13.708 RON355.998 RON28.575 RON
20240 RON219.180 RON0 RON191.483 RON27.697 RON165.807 RON53.373 RON
2023-155.387 RON349 RON91.369 RON63.669 RON105.878 RON49.509 RON
2022-188.525 RON-50.995 RON137.530 RON1.296 RON187.229 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 42,1% în 2025, după o scădere de 23,2% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,9%.

Marja netă a scăzut de la 1,7% în 2024 la -7,6% în 2025.

Rezultatul net a trecut de la profit la pierdere în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 108.665 lei în 2025, față de 76.450 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 75,6% în 2024 la 92,6% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202542,1%-7,6%108.665 lei92,6%
2024-23,2%1,7%76.450 lei75,6%
2023-0,2%16,6%149.294 lei-
2022-62,6%299.289 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''4.06
Limită de plată recomandată14.000 RON
X1
0.0743
X2
0.0743
X3
0.0
X4
0.0803

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 889 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9630 în 2025, firma se află în primele 36% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 30,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 13,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 37% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9630 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

0/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI limitată
  • – Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity) (necunoscut)
  • ✗ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri3 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la FNRO ONE S.R.L. cu o singură deblocare

  • Site verificat: f••••o.ro
  • Persoană de decizie: B••••• T•••• L•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la FNRO ONE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.