| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.328.674 RON | 2.370.505 RON | 2.159.594 RON | +167.496 RON | 1 |
| 2024 | 1.734.505 RON | 1.737.868 RON | 1.584.679 RON | +129.864 RON | 1 |
| 2023 | 875.067 RON | 875.097 RON | 838.000 RON | +31.145 RON | 1 |
| 2022 | 1.728.772 RON | 1.735.253 RON | 1.486.648 RON | +235.411 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.304 RON | 962.107 RON | 101.542 RON | 659.039 RON | 201.526 RON | 771.046 RON | 219.826 RON |
| 2024 | 22.472 RON | 847.084 RON | 22.474 RON | 641.141 RON | 183.469 RON | 365.468 RON | 505.613 RON |
| 2023 | 25.325 RON | 538.315 RON | 4.244 RON | 296.201 RON | 237.870 RON | 191.181 RON | 374.949 RON |
| 2022 | 46.713 RON | 846.656 RON | 470 RON | 580.093 RON | 266.093 RON | 551.167 RON | 343.804 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 34,3% în 2025, după o creștere de 98,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 10,4%.
Marja netă a scăzut de la 7,5% în 2024 la 7,2% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.328.674 lei în 2025, față de 1.734.505 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 42,0% în 2024 la 77,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34,3% | 7,2% | 2.328.674 lei | 77,9% |
| 2024 | 98,2% | 7,5% | 1.734.505 lei | 42,0% |
| 2023 | -49,4% | 3,6% | 875.067 lei | 33,9% |
| 2022 | - | 13,6% | 1.728.772 lei | 61,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 8% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 28,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 20,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 232.090 lei în 2025, calculată pe 1.268 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 5 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la FLIN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.