Acasă › Firme › Cluj › 3 D TOP SRL

3 D TOP SRL

CUI 21235271 Sat Baciu Com. Baciu · Cluj Activă Consultanță & Servicii prof.
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
234K
Cifră de afaceri
RON · 2025
10K
Profit net
RON · 2025
3
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
2
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
21235271
Nr. înmatriculare
J12/979/2007
Data înmatriculării
28.02.2007
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Județ
Cluj
Localitate
Sat Baciu Com. Baciu
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Website verificat
2 website-uri verificate (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

456K
2022
91K
2023
278K
2024
234K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025233.666 RON233.672 RON222.028 RON+9.641 RON3
2024277.869 RON277.879 RON238.405 RON+36.760 RON3
202391.481 RON91.503 RON197.261 RON−106.535 RON3
2022456.222 RON456.405 RON144.806 RON+307.125 RON3

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202560.084 RON55.155 RON0 RON395 RON54.760 RON14.628 RON101.144 RON
202465.556 RON48.912 RON0 RON42 RON48.870 RON22.965 RON91.503 RON
202372.515 RON21.982 RON-336 RON21.646 RON42.495 RON54.744 RON
202271.699 RON276.538 RON-1.221 RON275.317 RON72.677 RON278.345 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 15,9% în 2025, după o creștere de 203,7% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 20,0%.

Marja netă a scăzut de la 13,2% în 2024 la 4,1% în 2025.

Profitul net a scăzut cu 73,8% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 77.889 lei în 2025, față de 92.623 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 20,1% în 2024 la 12,7% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-15,9%4,1%77.889 lei12,7%
2024203,7%13,2%92.623 lei20,1%
2023-79,9%-116,5%30.494 lei45,0%
2022-67,3%152.074 lei20,9%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''16.36
Limită de plată recomandată23.000 RON
X1
0.3517
X2
0.8777
X3
0.101
X4
6.9144

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 23,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 24% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
2 semnale înregistrate (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

0/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI limitată
  • – Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity) (necunoscut)
  • ✗ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri3 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)
Semnale financiareTrecere pe pierdere, Scădere majoră a cifrei de afaceri

Ce se deschide la 3 D TOP cu o singură deblocare

  • Site verificat: 3•••p.ro
  • Persoană de decizie: R•••••• F••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la 3 D TOP sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.