| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 405.292 RON | 407.975 RON | 401.611 RON | +4.446 RON | 1 |
| 2024 | 42.312 RON | 42.312 RON | 122.189 RON | −79.877 RON | 1 |
| 2023 | 157.549 RON | 157.549 RON | 257.086 RON | −101.112 RON | 1 |
| 2022 | 144.681 RON | 148.565 RON | 226.946 RON | −79.829 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.825 RON | 383.567 RON | 157.390 RON | 199.423 RON | 26.754 RON | 332.510 RON | 52.882 RON |
| 2024 | 1.825 RON | 333.624 RON | 151.860 RON | 176.566 RON | 5.198 RON | 249.950 RON | 46.549 RON |
| 2023 | 1.825 RON | 395.196 RON | 163.149 RON | 230.753 RON | 1.294 RON | 270.595 RON | 126.426 RON |
| 2022 | 2.146 RON | 412.140 RON | 173.274 RON | 236.110 RON | 2.756 RON | 872.925 RON | -458.639 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 857,9% în 2025, după o scădere de 73,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 41,0%.
Marja netă a crescut de la -188,8% în 2024 la 1,1% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 405.292 lei în 2025, față de 42.312 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 74,5% în 2024 la 86,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 857,9% | 1,1% | 405.292 lei | 86,3% |
| 2024 | -73,1% | -188,8% | 42.312 lei | 74,5% |
| 2023 | 8,9% | -64,2% | 157.549 lei | 68,2% |
| 2022 | - | -55,2% | 144.681 lei | 210,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.981 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4690 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Marja netă a fost cu 4,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Brăila, mediana aceluiași cod CAEN a fost 490.032 lei în 2025, calculată pe 49 firme.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 4690 a fost 801.738 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4690 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la FINAL NECONVENŢIONAL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.