Acasă › Firme › Botoșani › EVIDENT DAVILEX SRL

EVIDENT DAVILEX SRL

CUI 34295054 Mun. Botoşani · Botoșani Activă Consultanță & Servicii prof.
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
274K
Cifră de afaceri
RON · 2025
58K
Profit net
RON · 2025
2
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
34295054
Nr. înmatriculare
J07/118/2015
Data înmatriculării
27.03.2015
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
6920 · Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Județ
Botoșani
Localitate
Mun. Botoşani
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

269K
2022
290K
2023
218K
2024
274K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025274.166 RON274.215 RON203.380 RON+57.867 RON2
2024217.573 RON224.002 RON207.420 RON+13.661 RON2 ▼-1
2023290.210 RON310.781 RON193.888 RON+114.226 RON3
2022268.590 RON268.590 RON202.726 RON+63.617 RON3

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20254.363 RON93.569 RON0 RON43.937 RON49.632 RON39.467 RON58.465 RON
20243.496 RON41.380 RON0 RON22.999 RON18.381 RON14.056 RON30.820 RON
20236.465 RON151.594 RON2.824 RON121.560 RON27.210 RON40.901 RON117.158 RON
202224.360 RON128.883 RON2.824 RON50.090 RON75.969 RON80.311 RON72.932 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 26,0% în 2025, după o scădere de 25,0% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 0,7%.

Marja netă a crescut de la 6,3% în 2024 la 21,1% în 2025.

Profitul net a crescut cu 323,6% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 137.083 lei în 2025, față de 108.786 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 31,3% în 2024 la 40,3% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202526,0%21,1%137.083 lei40,3%
2024-25,0%6,3%108.786 lei31,3%
20238,0%39,4%96.737 lei25,9%
2022-23,7%89.530 lei52,4%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''15.24
Limită de plată recomandată27.000 RON
X1
0.5524
X2
0.597
X3
0.7233
X4
1.4814

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 12.313 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 43% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 12,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 16,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 38% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
2 persoane de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri4 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la EVIDENT DAVILEX cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: G•••• M••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la EVIDENT DAVILEX sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.