| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 295.808 RON | 296.149 RON | 115.078 RON | +172.194 RON | 1 |
| 2024 | 284.730 RON | 289.999 RON | 110.684 RON | +170.615 RON | 1 |
| 2023 | 244.286 RON | 244.323 RON | 85.607 RON | +156.273 RON | 1 |
| 2022 | 223.084 RON | 223.123 RON | 60.624 RON | +160.268 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.305 RON | 170.473 RON | - | 127.538 RON | 42.935 RON | 14.568 RON | 172.394 RON |
| 2024 | 7.492 RON | 172.476 RON | - | - | 172.476 RON | 13.129 RON | 170.815 RON |
| 2023 | 7.541 RON | 156.010 RON | - | 116.000 RON | 40.010 RON | 12.267 RON | 156.473 RON |
| 2022 | - | 170.234 RON | - | 117.973 RON | 52.261 RON | 14.540 RON | 160.468 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,9% în 2025, după o creștere de 16,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,9%.
Marja netă a scăzut de la 59,9% în 2024 la 58,2% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 295.808 lei în 2025, față de 284.730 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 7,3% în 2024 la 8,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,9% | 58,2% | 295.808 lei | 8,0% |
| 2024 | 16,6% | 59,9% | 284.730 lei | 7,3% |
| 2023 | 9,5% | 64,0% | 244.286 lei | 7,5% |
| 2022 | - | 71,8% | 223.084 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.763 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 în 2025, firma se află în primele 49% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 20,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 333.296 lei în 2025, calculată pe 1.474 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la EUROHOSTING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.