| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220.775 RON | 242.325 RON | 237.182 RON | +2.715 RON | 1 |
| 2024 | 346.670 RON | 346.905 RON | 343.327 RON | +98 RON | 1 |
| 2023 | 252.625 RON | 252.804 RON | 248.652 RON | +1.693 RON | 1 |
| 2022 | 193.841 RON | 194.667 RON | 168.420 RON | +21.754 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.427 RON | 120.937 RON | 51.723 RON | 43.382 RON | 25.832 RON | 84.463 RON | 40.901 RON |
| 2024 | 8.617 RON | 114.340 RON | 29.702 RON | 33.935 RON | 50.703 RON | 84.771 RON | 38.186 RON |
| 2023 | 8.617 RON | 110.898 RON | 15.090 RON | 43.617 RON | 52.191 RON | 81.426 RON | 38.089 RON |
| 2022 | - | 68.407 RON | 9.065 RON | 31.502 RON | 27.840 RON | 32.012 RON | 36.395 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 36,3% în 2025, după o creștere de 37,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 4,4%.
Marja netă a crescut de la 0,0% în 2024 la 1,2% în 2025.
Profitul net a crescut cu 2.670,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 220.775 lei în 2025, față de 346.670 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 68,9% în 2024 la 67,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -36,3% | 1,2% | 220.775 lei | 67,4% |
| 2024 | 37,2% | 0,0% | 346.670 lei | 68,9% |
| 2023 | 30,3% | 0,7% | 252.625 lei | 68,1% |
| 2022 | - | 11,2% | - | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.951 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4690 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 36,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 699.075 lei în 2025, calculată pe 157 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4690 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ETB REENERMARKT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.