| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 119.012 RON | 239.012 RON | 228.436 RON | +8.185 RON | 1 |
| 2024 | 230.151 RON | 235.317 RON | 180.030 RON | +52.933 RON | 1 |
| 2023 | 212.090 RON | 307.140 RON | 134.781 RON | +144.781 RON | 1 |
| 2022 | 55.939 RON | 55.939 RON | 47.357 RON | +6.904 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 374.733 RON | 71.520 RON | - | 55.465 RON | 16.055 RON | 610.508 RON | -164.255 RON |
| 2024 | 430.071 RON | 275.258 RON | - | 264.473 RON | 10.785 RON | 877.769 RON | -172.440 RON |
| 2023 | 233.216 RON | 110.141 RON | 167 RON | 76.701 RON | 33.273 RON | 568.730 RON | -225.373 RON |
| 2022 | 92.408 RON | 31.354 RON | 167 RON | 15.420 RON | 15.767 RON | 493.916 RON | -370.154 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 48,3% în 2025, după o creștere de 8,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 28,6%.
Marja netă a scăzut de la 23,0% în 2024 la 6,9% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 84,5% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 119.012 lei în 2025, față de 230.151 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 124,4% în 2024 la 136,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -48,3% | 6,9% | 119.012 lei | 136,8% |
| 2024 | 8,5% | 23,0% | 230.151 lei | 124,4% |
| 2023 | 279,1% | 68,3% | 212.090 lei | 165,6% |
| 2022 | - | 12,3% | 55.939 lei | 399,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.463 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4639 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 49,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 4639 a fost 1.839.119 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4639 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ESON sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.