Acasă › Firme › București › EPSILON SOLUTIONS S.R.L.

EPSILON SOLUTIONS S.R.L.

CUI 44707349 Sector 5 Mun. Bucureşti · București Activă
89TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
471K
Cifră de afaceri
RON · 2025
0
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
2
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
44707349
Nr. înmatriculare
J40/13582/2021
Data înmatriculării
09.08.2021
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
8020 · Activități de servicii privind sistemele de securizare
Județ
București
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

447K
2022
783K
2023
1,7 mil.
2024
471K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025470.715 RON470.715 RON489.281 RON−18.566 RON1
20241.670.105 RON1.670.105 RON1.547.624 RON+73.379 RON1
2023783.068 RON783.068 RON429.382 RON+346.178 RON1
2022446.696 RON446.696 RON82.538 RON+359.780 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20256.844 RON1.198.147 RON-1.173.997 RON24.150 RON243.554 RON961.437 RON
202412.711 RON3.564.324 RON222 RON2.875.172 RON688.930 RON2.597.033 RON980.002 RON
2023-1.596.423 RON-897.713 RON698.710 RON689.799 RON906.624 RON
2022-657.738 RON-588.442 RON69.296 RON97.292 RON560.446 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 71,8% în 2025, după o creștere de 113,3% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 1,8%.

Marja netă a scăzut de la 4,4% în 2024 la -3,9% în 2025.

Rezultatul net a trecut de la profit la pierdere în 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 470.715 lei în 2025, față de 1.670.105 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 72,6% în 2024 la 20,2% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-71,8%-3,9%470.715 lei20,2%
2024113,3%4,4%1.670.105 lei72,6%
202375,3%44,2%783.068 lei-
2022-80,5%446.696 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''15.19
Limită de plată recomandată47.000 RON
X1
0.7922
X2
0.7979
X3
0.0
X4
3.9475

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 260 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8020 în 2025, firma se află în primele 26% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 74,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 13,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 257.221 lei în 2025, calculată pe 47 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8020 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
2 semnale înregistrate (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

25/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI limitată
  • ✓ Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity)
  • ✗ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la EPSILON SOLUTIONS S.R.L. cu o singură deblocare

  • Site verificat: e••••••s.com
  • Persoană de decizie: P•••••• P•••••• A•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la EPSILON SOLUTIONS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.