| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.753.274 RON | 2.907.773 RON | 825.091 RON | +1.715.045 RON | 1 |
| 2024 | 4.654.129 RON | 4.654.321 RON | 627.420 RON | +3.376.224 RON | 1 |
| 2023 | 4.285.870 RON | 4.288.365 RON | 505.856 RON | +3.465.648 RON | 1 |
| 2022 | 3.044.726 RON | 3.045.208 RON | 265.330 RON | +2.740.347 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 116.021 RON | 1.601.329 RON | 0 RON | 1.601.267 RON | 62 RON | 1.105 RON | 1.716.245 RON |
| 2024 | 304.060 RON | 3.362.060 RON | 0 RON | 3.069.714 RON | 292.346 RON | 302.715 RON | 3.377.424 RON |
| 2023 | 361.109 RON | 3.460.492 RON | 1.299 RON | 3.000.761 RON | 458.432 RON | 364.541 RON | 3.466.848 RON |
| 2022 | 49.663 RON | 2.712.643 RON | 0 RON | 2.120.332 RON | 592.311 RON | 31.548 RON | 2.742.487 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 40,8% în 2025, după o creștere de 8,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 3,3%.
Marja netă a scăzut de la 72,5% în 2024 la 62,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.753.274 lei în 2025, față de 4.654.129 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 8,3% în 2024 la 0,1% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mică valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -40,8% | 62,3% | 2.753.274 lei | 0,1% |
| 2024 | 8,6% | 72,5% | 4.654.129 lei | 8,3% |
| 2023 | 40,8% | 80,9% | 4.285.870 lei | 9,5% |
| 2022 | - | 90,0% | 3.044.726 lei | 1,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.341 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8621 în 2025, firma se află în primele 4% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 46,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 22,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Sibiu, mediana aceluiași cod CAEN a fost 415.025 lei în 2025, calculată pe 43 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8621 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ENDOVASC S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.