| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.000.525 RON | 3.437.333 RON | 3.265.497 RON | +146.640 RON | 3 |
| 2024 | 636.648 RON | 826.649 RON | 727.240 RON | +78.320 RON | 3 ▲+1 |
| 2023 | 284.504 RON | 287.363 RON | 275.298 RON | +9.623 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 363.583 RON | 363.585 RON | 257.868 RON | +101.700 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.575.290 RON | 168.699 RON | 0 RON | 17.042 RON | 151.657 RON | 4.477.440 RON | 260.176 RON |
| 2024 | 2.753.034 RON | 51.713 RON | 0 RON | 28.670 RON | 23.043 RON | 2.778.093 RON | 114.503 RON |
| 2023 | 220.622 RON | 30.703 RON | - | 23.614 RON | 7.089 RON | 232.912 RON | 36.183 RON |
| 2022 | 80.505 RON | 133.879 RON | - | 91.884 RON | 41.995 RON | 112.484 RON | 101.900 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 214,2% în 2025, după o creștere de 123,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 76,5%.
Marja netă a scăzut de la 12,3% în 2024 la 7,3% în 2025.
Profitul net a crescut cu 87,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 666.842 lei în 2025, față de 212.216 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 99,0% în 2024 la 51,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 214,2% | 7,3% | 666.842 lei | 51,2% |
| 2024 | 123,8% | 12,3% | 212.216 lei | 99,0% |
| 2023 | -21,7% | 3,4% | 142.252 lei | 92,7% |
| 2022 | - | 28,0% | 363.583 lei | 52,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.280 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 în 2025, firma se află în primele 8% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 201,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 30,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 25% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ELITEPATHOLOGY S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.