| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151.782 RON | 160.364 RON | 166.317 RON | −10.424 RON | 1 |
| 2024 | 170.861 RON | 236.636 RON | 225.386 RON | +4.294 RON | 1 |
| 2023 | 120.436 RON | 170.073 RON | 217.718 RON | −49.168 RON | 1 |
| 2022 | 42.144 RON | 138.805 RON | 197.294 RON | −59.825 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 402.589 RON | 81.717 RON | 22.382 RON | 52.076 RON | 7.259 RON | 344.944 RON | 141.024 RON |
| 2024 | 390.798 RON | 105.375 RON | 30.283 RON | 51.371 RON | 23.721 RON | 347.287 RON | 151.449 RON |
| 2023 | 421.862 RON | 114.132 RON | 30.283 RON | 78.937 RON | 4.912 RON | 391.403 RON | 147.154 RON |
| 2022 | 318.213 RON | 85.048 RON | 1.471 RON | 59.740 RON | 23.837 RON | 209.501 RON | 196.323 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 11,2% în 2025, după o creștere de 41,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 53,3%.
Marja netă a scăzut de la 2,5% în 2024 la -6,9% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la profit la pierdere în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 151.782 lei în 2025, față de 170.861 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 70,0% în 2024 la 71,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -11,2% | -6,9% | 151.782 lei | 71,2% |
| 2024 | 41,9% | 2,5% | 170.861 lei | 70,0% |
| 2023 | 185,8% | -40,8% | 120.436 lei | 73,0% |
| 2022 | - | -142,0% | 42.144 lei | 52,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.648 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5520 în 2025, firma se află în primele 44% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 11,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Neamț, mediana aceluiași cod CAEN a fost 146.315 lei în 2025, calculată pe 105 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5520 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 7 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ELESIL TRANS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.