| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30.849.824 RON | 30.898.937 RON | 30.700.764 RON | +145.818 RON | 28 ▲+1 |
| 2024 | 26.902.291 RON | 26.912.976 RON | 26.669.471 RON | +177.528 RON | 27 ▼-2 |
| 2023 | 25.042.961 RON | 25.079.850 RON | 24.497.016 RON | +487.327 RON | 29 |
| 2022 | 23.217.165 RON | 23.394.376 RON | 22.708.656 RON | +560.895 RON | 29 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 270.960 RON | 9.002.722 RON | 6.376.974 RON | 2.549.381 RON | 71.869 RON | 8.803.830 RON | 495.863 RON |
| 2024 | 192.110 RON | 8.424.943 RON | 5.605.254 RON | 2.754.256 RON | 56.005 RON | 8.296.618 RON | 350.045 RON |
| 2023 | 239.373 RON | 8.983.455 RON | 5.366.087 RON | 3.293.132 RON | 324.236 RON | 8.606.329 RON | 627.327 RON |
| 2022 | 417.552 RON | 8.573.279 RON | 5.100.794 RON | 3.393.873 RON | 37.968 RON | 8.388.142 RON | 601.230 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,7% în 2025, după o creștere de 7,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,9%.
Marja netă a scăzut de la 0,7% în 2024 la 0,5% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 27 la 28 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.101.779 lei în 2025, față de 996.381 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 96,3% în 2024 la 94,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,7% | 0,5% | 1.101.779 lei | 94,9% |
| 2024 | 7,4% | 0,7% | 996.381 lei | 96,3% |
| 2023 | 7,9% | 1,9% | 863.550 lei | 93,3% |
| 2022 | - | 2,4% | 800.592 lei | 93,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 4.128 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 în 2025, firma se află în primele 5% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 8,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 5% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ELECTRIC VALCOR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.