| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.811.830 RON | 1.956.704 RON | 1.557.771 RON | +334.292 RON | 1 ▼-1 |
| 2024 | 1.736.295 RON | 1.739.298 RON | 1.118.728 RON | +568.392 RON | 2 |
| 2023 | 635.760 RON | 654.484 RON | 543.086 RON | +104.853 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 437.360 RON | 437.360 RON | 250.876 RON | +182.111 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 177.204 RON | 310.697 RON | - | 242.605 RON | 68.092 RON | 153.369 RON | 334.532 RON |
| 2024 | 132.865 RON | 820.891 RON | - | 201.820 RON | 619.071 RON | 116.826 RON | 836.930 RON |
| 2023 | 151.610 RON | 341.870 RON | 6.521 RON | 79.702 RON | 255.647 RON | 24.942 RON | 468.538 RON |
| 2022 | 96.650 RON | 321.894 RON | - | 11.014 RON | 310.880 RON | 459 RON | 418.085 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,4% în 2025, după o creștere de 173,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 60,6%.
Marja netă a scăzut de la 32,7% în 2024 la 18,5% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.811.830 lei în 2025, față de 868.148 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 12,2% în 2024 la 31,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,4% | 18,5% | 1.811.830 lei | 31,4% |
| 2024 | 173,1% | 32,7% | 868.148 lei | 12,2% |
| 2023 | 45,4% | 16,5% | 317.880 lei | 5,1% |
| 2022 | - | 41,6% | 437.360 lei | 0,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.154 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5611 în 2025, firma se află în primele 27% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 16,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Hunedoara, mediana aceluiași cod CAEN a fost 408.765 lei în 2025, calculată pe 215 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5611 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la EL SHEIKH sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.