| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127.265 RON | 127.272 RON | 124.684 RON | +1.341 RON | 1 |
| 2024 | 94.704 RON | 101.131 RON | 96.898 RON | +3.284 RON | 1 ▼-1 |
| 2023 | 89.977 RON | 109.552 RON | 106.982 RON | +1.743 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 32.864 RON | 131.646 RON | 130.014 RON | +385 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75.022 RON | 182.292 RON | 49.977 RON | 85.789 RON | 46.526 RON | 4.924 RON | 252.390 RON |
| 2024 | 102.520 RON | 200.098 RON | 49.977 RON | 126.399 RON | 23.722 RON | 31.468 RON | 271.150 RON |
| 2023 | 99.710 RON | 216.799 RON | 86.760 RON | 68.328 RON | 61.711 RON | 11.861 RON | 304.648 RON |
| 2022 | 122.812 RON | 197.778 RON | 86.251 RON | 88.146 RON | 23.381 RON | 14.358 RON | 306.232 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 34,4% în 2025, după o creștere de 5,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 57,0%.
Marja netă a scăzut de la 3,5% în 2024 la 1,1% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 59,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 127.265 lei în 2025, față de 94.704 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 10,4% în 2024 la 1,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34,4% | 1,1% | 127.265 lei | 1,9% |
| 2024 | 5,3% | 3,5% | 94.704 lei | 10,4% |
| 2023 | 173,8% | 1,9% | 44.988 lei | 3,7% |
| 2022 | - | 1,2% | 32.864 lei | 4,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.859 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 24,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 18,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Neamț, mediana aceluiași cod CAEN a fost 281.279 lei în 2025, calculată pe 48 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la DUCATES PROD sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.