| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 535.652.300 RON | 538.988.473 RON | 526.477.332 RON | +11.637.797 RON | 501 ▲+34 |
| 2024 | 526.311.335 RON | 537.316.328 RON | 527.941.426 RON | +9.018.931 RON | 467 ▲+17 |
| 2023 | 429.296.227 RON | 437.488.689 RON | 434.204.182 RON | +3.262.517 RON | 450 ▲+13 |
| 2022 | 365.828.656 RON | 365.459.562 RON | 358.597.565 RON | +6.710.601 RON | 437 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 143.562.814 RON | 48.721.082 RON | 32.777.749 RON | 14.646.172 RON | 1.297.161 RON | 93.945.393 RON | 89.144.250 RON |
| 2024 | 136.791.282 RON | 52.539.190 RON | 36.641.863 RON | 14.543.277 RON | 1.354.050 RON | 101.874.059 RON | 79.006.438 RON |
| 2023 | 123.998.679 RON | 37.172.872 RON | 23.409.161 RON | 12.574.639 RON | 1.189.072 RON | 81.892.688 RON | 70.513.028 RON |
| 2022 | 94.580.175 RON | 38.343.679 RON | 16.267.977 RON | 19.695.181 RON | 2.380.521 RON | 56.633.528 RON | 68.204.338 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 1,8% în 2025, după o creștere de 22,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 13,6%.
Marja netă a crescut de la 1,7% în 2024 la 2,2% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 467 la 501 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.069.166 lei în 2025, față de 1.127.005 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 53,8% în 2024 la 48,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,8% | 2,2% | 1.069.166 lei | 48,9% |
| 2024 | 22,6% | 1,7% | 1.127.005 lei | 53,8% |
| 2023 | 17,3% | 0,8% | 953.992 lei | 50,8% |
| 2022 | - | 1,8% | 837.137 lei | 42,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 401 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1011 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 2% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1011 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la DOLY-COM DISTRIBUŢIE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.