| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 438.362.555 RON | 448.782.904 RON | 412.671.595 RON | +31.754.354 RON | 459 ▼-2 |
| 2024 | 380.023.415 RON | 402.038.213 RON | 356.555.561 RON | +39.542.953 RON | 461 ▼-31 |
| 2023 | 476.471.219 RON | 482.099.544 RON | 410.750.631 RON | +62.830.093 RON | 492 ▲+12 |
| 2022 | 581.186.145 RON | 549.006.475 RON | 507.338.101 RON | +35.920.014 RON | 480 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112.897.948 RON | 173.403.051 RON | 58.978.195 RON | 84.197.030 RON | 2.207.927 RON | 250.479.893 RON | 37.691.454 RON |
| 2024 | 108.356.418 RON | 201.832.483 RON | 76.286.165 RON | 89.243.801 RON | 1.271.944 RON | 268.594.526 RON | 44.334.682 RON |
| 2023 | 112.786.213 RON | 128.959.607 RON | 51.313.460 RON | 68.349.679 RON | 9.296.468 RON | 178.217.870 RON | 67.510.757 RON |
| 2022 | 105.644.221 RON | 183.440.145 RON | 79.750.894 RON | 81.648.781 RON | 22.040.470 RON | 258.798.102 RON | 39.543.110 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,4% în 2025, după o scădere de 20,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 9,0%.
Marja netă a scăzut de la 10,4% în 2024 la 7,2% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 461 la 459 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 955.038 lei în 2025, față de 824.346 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 86,6% în 2024 la 87,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,4% | 7,2% | 955.038 lei | 87,5% |
| 2024 | -20,2% | 10,4% | 824.346 lei | 86,6% |
| 2023 | -18,0% | 13,2% | 968.437 lei | 73,7% |
| 2022 | - | 6,2% | 1.210.804 lei | 89,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 33.779 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 27 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la DOLO TRANS OLIMP sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.