| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.623.536 RON | 2.659.522 RON | 2.171.540 RON | +410.927 RON | 1 |
| 2024 | 2.348.689 RON | 2.357.907 RON | 2.067.437 RON | +228.580 RON | 1 |
| 2023 | 2.033.136 RON | 2.045.791 RON | 1.414.393 RON | +613.392 RON | 1 ▼-1 |
| 2022 | 1.637.075 RON | 1.659.385 RON | 1.234.009 RON | +411.135 RON | 2 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 717.765 RON | 2.198.585 RON | 437.384 RON | 1.075.295 RON | 685.906 RON | 1.234.140 RON | 1.682.210 RON |
| 2024 | 124.448 RON | 1.936.499 RON | 412.635 RON | 993.217 RON | 530.647 RON | 792.043 RON | 1.271.192 RON |
| 2023 | 141.884 RON | 2.065.401 RON | 644.406 RON | 1.198.623 RON | 222.372 RON | 1.164.673 RON | 1.042.612 RON |
| 2022 | 172.543 RON | 1.185.900 RON | 343.783 RON | 716.107 RON | 126.010 RON | 929.223 RON | 429.220 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 11,7% în 2025, după o creștere de 15,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 17,0%.
Marja netă a crescut de la 9,7% în 2024 la 15,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 79,8% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.623.536 lei în 2025, față de 2.348.689 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 38,4% în 2024 la 42,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,7% | 15,7% | 2.623.536 lei | 42,3% |
| 2024 | 15,5% | 9,7% | 2.348.689 lei | 38,4% |
| 2023 | 24,2% | 30,2% | 2.033.136 lei | 52,8% |
| 2022 | - | 25,1% | 818.538 lei | 68,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 679 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4685 în 2025, firma se află în primele 49% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 8,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 11,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Iași, mediana aceluiași cod CAEN a fost 3.514.936 lei în 2025, calculată pe 22 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4685 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la DIROVE GLOBAL S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.