| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 781.964 RON | 785.949 RON | 262.170 RON | +505.026 RON | 1 |
| 2024 | 648.123 RON | 701.671 RON | 234.581 RON | +450.064 RON | 1 |
| 2023 | 464.815 RON | 468.096 RON | 197.954 RON | +265.586 RON | 1 |
| 2022 | 474.003 RON | 477.319 RON | 162.175 RON | +310.499 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112.766 RON | 517.020 RON | - | 492.637 RON | 24.383 RON | 125.437 RON | 505.266 RON |
| 2024 | 162.522 RON | 455.334 RON | - | 445.557 RON | 9.777 RON | 168.578 RON | 450.304 RON |
| 2023 | 25.950 RON | 255.742 RON | - | 222.638 RON | 33.104 RON | 17.529 RON | 265.826 RON |
| 2022 | 68.575 RON | 329.156 RON | - | 319.519 RON | 9.637 RON | 88.709 RON | 310.739 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 20,7% în 2025, după o creștere de 39,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 18,2%.
Marja netă a scăzut de la 69,4% în 2024 la 64,6% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 781.964 lei în 2025, față de 648.123 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 27,3% în 2024 la 19,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20,7% | 64,6% | 781.964 lei | 19,9% |
| 2024 | 39,4% | 69,4% | 648.123 lei | 27,3% |
| 2023 | -1,9% | 57,1% | 464.815 lei | 6,2% |
| 2022 | - | 65,5% | 474.003 lei | 22,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.979 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7111 în 2025, firma se află în primele 14% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 45,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 162.272 lei în 2025, calculată pe 324 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7111 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la DB PRO STRUCTURES sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.