| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 217.009 RON | 217.024 RON | 83.029 RON | +132.151 RON | 1 |
| 2024 | 254.727 RON | 257.536 RON | 74.955 RON | +180.085 RON | 1 |
| 2023 | 238.698 RON | 238.698 RON | 71.880 RON | +164.479 RON | 1 |
| 2022 | 194.458 RON | 194.459 RON | 84.364 RON | +106.282 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.246 RON | 225.638 RON | - | 141.336 RON | 84.302 RON | 94.408 RON | 142.476 RON |
| 2024 | 22.032 RON | 163.026 RON | - | 48.110 RON | 114.916 RON | 4.733 RON | 180.325 RON |
| 2023 | 19.310 RON | 156.974 RON | - | 65.565 RON | 91.409 RON | 11.565 RON | 164.719 RON |
| 2022 | 25.892 RON | 94.416 RON | - | 86.188 RON | 8.228 RON | 13.786 RON | 106.522 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 14,8% în 2025, după o creștere de 6,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,7%.
Marja netă a scăzut de la 70,7% în 2024 la 60,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 217.009 lei în 2025, față de 254.727 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 2,6% în 2024 la 39,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -14,8% | 60,9% | 217.009 lei | 39,9% |
| 2024 | 6,7% | 70,7% | 254.727 lei | 2,6% |
| 2023 | 22,8% | 68,9% | 238.698 lei | 6,6% |
| 2022 | - | 54,7% | 194.458 lei | 11,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 7.981 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 în 2025, firma se află în primele 34% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 22,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 45,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 98.155 lei în 2025, calculată pe 129 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la DATA PROTECTION TRAINING & SUPPORT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.