| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 537.788 RON | 577.245 RON | 421.921 RON | +143.631 RON | 1 |
| 2024 | 385.484 RON | 386.706 RON | 340.603 RON | +34.502 RON | 1 |
| 2023 | 418.227 RON | 429.098 RON | 339.743 RON | +85.064 RON | 1 |
| 2022 | 327.858 RON | 349.115 RON | 285.793 RON | +59.831 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59.828 RON | 218.889 RON | 0 RON | 8.189 RON | 210.700 RON | 76.364 RON | 202.353 RON |
| 2024 | 99.830 RON | 111.386 RON | 0 RON | 9.747 RON | 101.639 RON | 64.102 RON | 147.114 RON |
| 2023 | 123.810 RON | 130.340 RON | 249 RON | 10.015 RON | 120.076 RON | 69.341 RON | 184.809 RON |
| 2022 | 155.254 RON | 40.714 RON | - | 14.631 RON | 26.083 RON | 40.950 RON | 162.602 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 39,5% în 2025, după o scădere de 7,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 17,9%.
Marja netă a crescut de la 9,0% în 2024 la 26,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 316,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 537.788 lei în 2025, față de 385.484 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 30,3% în 2024 la 27,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39,5% | 26,7% | 537.788 lei | 27,4% |
| 2024 | -7,8% | 9,0% | 385.484 lei | 30,3% |
| 2023 | 27,6% | 20,3% | 418.227 lei | 27,3% |
| 2022 | - | 18,2% | 327.858 lei | 20,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 26% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 34,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Brașov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 246.000 lei în 2025, calculată pe 717 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CREATIVE RESEARCH & DEVELOPMENT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.