| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 270.450 RON | 276.154 RON | 93.842 RON | +174.193 RON | 1 |
| 2024 | 297.300 RON | 297.300 RON | 81.067 RON | +207.492 RON | 1 |
| 2023 | 296.670 RON | 296.670 RON | 55.506 RON | +238.257 RON | 1 |
| 2022 | 299.500 RON | 299.500 RON | 53.311 RON | +243.254 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 177.671 RON | 197.286 RON | - | 158.002 RON | 39.284 RON | 202.322 RON | 174.433 RON |
| 2024 | 4.583 RON | 387.873 RON | - | 140.269 RON | 247.604 RON | 184.724 RON | 207.732 RON |
| 2023 | 3.742 RON | 255.750 RON | - | 200.002 RON | 55.748 RON | 20.995 RON | 238.497 RON |
| 2022 | 4.167 RON | 265.694 RON | - | 225.002 RON | 40.692 RON | 26.367 RON | 243.494 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 9,0% în 2025, după o creștere de 0,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 3,3%.
Marja netă a scăzut de la 69,8% în 2024 la 64,4% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 270.450 lei în 2025, față de 297.300 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 47,1% în 2024 la 54,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mică valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -9,0% | 64,4% | 270.450 lei | 54,0% |
| 2024 | 0,2% | 69,8% | 297.300 lei | 47,1% |
| 2023 | -0,9% | 80,3% | 296.670 lei | 8,1% |
| 2022 | - | 81,2% | 299.500 lei | 9,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.527 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 17,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 24,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Ilfov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 401.563 lei în 2025, calculată pe 135 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6290 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la CREATIVE IT SOLUTIONS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.