| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.005.450 RON | 2.030.342 RON | 1.944.461 RON | +5.438 RON | 6 |
| 2024 | 1.944.604 RON | 2.129.748 RON | 1.883.709 RON | +136.615 RON | 6 ▲+2 |
| 2023 | 1.237.145 RON | 3.710.513 RON | 3.533.406 RON | +77.593 RON | 4 ▼-2 |
| 2022 | 1.442.104 RON | 1.442.297 RON | 1.310.775 RON | +118.867 RON | 6 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.211.299 RON | 559.004 RON | 1.855 RON | 691.545 RON | -134.396 RON | 1.389.637 RON | 380.666 RON |
| 2024 | 1.473.544 RON | 636.629 RON | 1.855 RON | 451.923 RON | 182.851 RON | 1.735.166 RON | 375.228 RON |
| 2023 | 2.074.607 RON | 978.996 RON | 1.855 RON | 1.024.645 RON | -47.504 RON | 2.815.276 RON | 238.612 RON |
| 2022 | 3.139.050 RON | 634.497 RON | 20.087 RON | 328.771 RON | 285.639 RON | 3.612.749 RON | 161.019 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,1% în 2025, după o creștere de 57,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 11,6%.
Marja netă a scăzut de la 7,0% în 2024 la 0,3% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 96,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 334.242 lei în 2025, față de 324.101 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 82,2% în 2024 la 78,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,1% | 0,3% | 334.242 lei | 78,5% |
| 2024 | 57,2% | 7,0% | 324.101 lei | 82,2% |
| 2023 | -14,2% | 6,3% | 309.286 lei | 92,2% |
| 2022 | - | 8,2% | 240.351 lei | 95,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 9% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 27,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 11% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la COSO CONS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.