| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.758 RON | 52.758 RON | 19.970 RON | +27.404 RON | 0 ▼-1 |
| 2024 | 47.255 RON | 47.255 RON | 22.859 RON | +20.206 RON | 1 |
| 2023 | 35.899 RON | 35.899 RON | 22.817 RON | +10.926 RON | 1 |
| 2022 | 45.413 RON | 54.624 RON | 22.314 RON | +30.705 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.087 RON | 100.995 RON | 5.466 RON | 37.953 RON | 57.576 RON | 75.438 RON | 27.644 RON |
| 2024 | 2.310 RON | 61.046 RON | 1.662 RON | 10.738 RON | 48.646 RON | 22.678 RON | 40.678 RON |
| 2023 | 1.214 RON | 42.390 RON | 830 RON | 10.160 RON | 31.400 RON | 1.732 RON | 41.872 RON |
| 2022 | 509 RON | 49.446 RON | - | 15.434 RON | 34.012 RON | 19.010 RON | 30.945 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 11,6% în 2025, după o creștere de 31,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 5,1%.
Marja netă a crescut de la 42,8% în 2024 la 51,9% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 1 la 0 între 2024 și 2025.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 35,8% în 2024 la 73,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,6% | 51,9% | - | 73,2% |
| 2024 | 31,6% | 42,8% | 47.255 lei | 35,8% |
| 2023 | -20,9% | 30,4% | 35.899 lei | 4,0% |
| 2022 | - | 67,6% | 45.413 lei | 38,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.303 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 14,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 272.885 lei în 2025, calculată pe 3.194 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la CONTSAL RESOURCE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.