| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.468.538 RON | 1.485.350 RON | 1.272.432 RON | +158.132 RON | 2 |
| 2024 | 1.068.901 RON | 1.074.939 RON | 975.366 RON | +74.275 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 1.048.139 RON | 1.054.487 RON | 961.157 RON | +84.414 RON | 1 ▼-1 |
| 2022 | 1.111.567 RON | 1.137.995 RON | 909.586 RON | +218.325 RON | 2 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 313.738 RON | 682.056 RON | 160.757 RON | 429.896 RON | 91.403 RON | 832.925 RON | 160.096 RON |
| 2024 | 449.433 RON | 283.005 RON | 105.926 RON | 149.610 RON | 27.469 RON | 330.999 RON | 389.518 RON |
| 2023 | 269.720 RON | 336.013 RON | 144.964 RON | 135.717 RON | 55.332 RON | 273.071 RON | 315.243 RON |
| 2022 | 357.320 RON | 306.319 RON | 150.928 RON | 128.494 RON | 26.897 RON | 301.196 RON | 339.525 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 37,4% în 2025, după o creștere de 2,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,7%.
Marja netă a crescut de la 6,9% în 2024 la 10,8% în 2025.
Profitul net a crescut cu 112,9% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 734.269 lei în 2025, față de 534.450 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 45,2% în 2024 la 83,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37,4% | 10,8% | 734.269 lei | 83,6% |
| 2024 | 2,0% | 6,9% | 534.450 lei | 45,2% |
| 2023 | -5,7% | 8,1% | 1.048.139 lei | 45,1% |
| 2022 | - | 19,6% | 555.784 lei | 45,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 413 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4662 în 2025, firma se află în primele 48% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 37,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 4662 a fost 1.323.316 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4662 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 10 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CONTI COMPRESO sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.