| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 293.114 RON | 295.078 RON | 114.712 RON | +177.415 RON | 1 |
| 2024 | 385.941 RON | 386.422 RON | 196.170 RON | +184.448 RON | 1 |
| 2023 | 263.143 RON | 263.221 RON | 141.199 RON | +119.523 RON | 1 |
| 2022 | 233.124 RON | 234.322 RON | 157.669 RON | +70.678 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.490 RON | 172.004 RON | 6.000 RON | 126.019 RON | 39.985 RON | 16.839 RON | 177.655 RON |
| 2024 | 23.540 RON | 189.073 RON | 2.374 RON | 87.395 RON | 99.304 RON | 13.722 RON | 198.891 RON |
| 2023 | 24.133 RON | 103.580 RON | 7.659 RON | 11.451 RON | 84.470 RON | 8.118 RON | 119.766 RON |
| 2022 | 27.962 RON | 97.843 RON | 4.998 RON | 10.520 RON | 82.325 RON | 9.479 RON | 116.450 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 24,1% în 2025, după o creștere de 46,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 7,9%.
Marja netă a crescut de la 47,8% în 2024 la 60,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 293.114 lei în 2025, față de 385.941 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 6,5% în 2024 la 8,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -24,1% | 60,5% | 293.114 lei | 8,7% |
| 2024 | 46,7% | 47,8% | 385.941 lei | 6,5% |
| 2023 | 12,9% | 45,4% | 263.143 lei | 6,4% |
| 2022 | - | 30,3% | 233.124 lei | 7,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 196 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6392 în 2025, firma se află în primele 39% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 29,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 21,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 6392 a fost 236.461 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6392 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CONSULT DECK SOLUTIONS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.