Acasă › Firme › Mureș › CONSTRUCT STIL INOX SRL

CONSTRUCT STIL INOX SRL

CUI 18023473 Mun. Târgu Mureş · Mureș Activă Comerț (en-gros & retail)
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
10,1 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
452K
Profit net
RON · 2025
10
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
2
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
18023473
Nr. înmatriculare
J2005001753265
Data înmatriculării
07.10.2005
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Județ
Mureș
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
EORI
RO18023473 (valid, verificat la 10.09.2026)
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

11,5 mil.
2022
9,9 mil.
2023
9,8 mil.
2024
10,1 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
202510.085.933 RON10.208.191 RON9.672.316 RON+452.326 RON10 ▲+1
20249.779.353 RON9.817.432 RON9.101.426 RON+602.200 RON9
20239.850.351 RON10.042.987 RON8.955.467 RON+922.620 RON9
202211.475.128 RON11.491.572 RON10.128.281 RON+1.173.034 RON9

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20251.543.678 RON2.757.546 RON869.627 RON1.146.977 RON740.942 RON1.490.395 RON2.828.644 RON
20241.909.350 RON2.906.426 RON1.267.472 RON1.053.266 RON585.688 RON1.594.199 RON3.240.638 RON
20231.858.084 RON3.512.740 RON1.354.434 RON1.138.741 RON1.019.565 RON1.226.274 RON4.160.177 RON
20221.493.602 RON3.658.045 RON1.431.668 RON1.135.928 RON1.090.449 RON1.928.666 RON3.237.557 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 3,1% în 2025, după o scădere de 0,7% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 4,2%.

Marja netă a scăzut de la 6,2% în 2024 la 4,5% în 2025.

Numărul de salariați a crescut de la 9 la 10 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.008.593 lei în 2025, față de 1.086.595 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 33,1% în 2024 la 34,7% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
20253,1%4,5%1.008.593 lei34,7%
2024-0,7%6,2%1.086.595 lei33,1%
2023-14,2%9,4%1.094.483 lei22,8%
2022-10,2%1.275.014 lei37,4%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''10.16
Limită de plată recomandată1.000.000 RON
X1
0.2946
X2
0.6576
X3
0.1246
X4
1.8979

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 759 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4684 în 2025, firma se află în primele 17% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 0,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 21% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4684 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 40 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
3 persoane de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
2 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.

Firme la aceeași adresă

La această adresă sunt înregistrate 6 firme active.

Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.

Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie3 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri4 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la CONSTRUCT STIL INOX cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: S•••••• M•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la CONSTRUCT STIL INOX sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.