| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.927.725 RON | 2.974.713 RON | 2.831.283 RON | +117.616 RON | 3 ▼-1 |
| 2024 | 2.489.703 RON | 2.534.932 RON | 2.432.655 RON | +82.841 RON | 4 |
| 2023 | 2.399.331 RON | 2.426.984 RON | 2.347.766 RON | +65.965 RON | 4 |
| 2022 | 2.701.463 RON | 2.736.593 RON | 2.507.355 RON | +203.643 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 107.809 RON | 590.632 RON | 456.489 RON | 125.548 RON | 8.595 RON | 580.585 RON | 117.856 RON |
| 2024 | 147.416 RON | 699.308 RON | 567.950 RON | 117.090 RON | 14.268 RON | 763.643 RON | 83.081 RON |
| 2023 | 187.312 RON | 479.850 RON | 334.068 RON | 106.485 RON | 39.176 RON | 399.372 RON | 269.848 RON |
| 2022 | 1.791 RON | 722.506 RON | 588.266 RON | 121.857 RON | 12.262 RON | 520.414 RON | 203.883 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 17,6% în 2025, după o creștere de 3,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,7%.
Marja netă a crescut de la 3,3% în 2024 la 4,0% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 4 la 3 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 975.908 lei în 2025, față de 622.426 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 90,2% în 2024 la 83,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17,6% | 4,0% | 975.908 lei | 83,1% |
| 2024 | 3,8% | 3,3% | 622.426 lei | 90,2% |
| 2023 | -11,2% | 2,7% | 599.833 lei | 59,9% |
| 2022 | - | 7,5% | 675.366 lei | 71,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 759 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4684 în 2025, firma se află în primele 41% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 2.729.765 lei în 2025, calculată pe 48 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4684 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la COMPVEST sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.